Anda Mobilya

Firmamız 1993 yılında Ali Demirel tarafından kurulmuş olup 2005 yılında bütün kardeşlerin katılımıyla şirketleşme sürecini tamamlamıştır.


1993 – 2000 yılları arasında ithalatçı bir firmanın Anadolu temsilciliğini ve marketing çalışmalarını yapmış olup; 2000 yılından itibaren Ankara merkezli aksesuar ve hırdavat üzerine toptan/perakende satış yapan firmamız faaliyete geçmiştir.

 

Firmamız Ankara - Siteler lokasyonunda 1500 m2 kapalı alana sahip showroom’da, her biri kendi alanında deneyimli personelimizle faaliyetine devam etmektedir.

 

Başlıca ürün gamımızı mutfak, banyo, mobilya, iç dekorasyon, hırdavat, aydınlatma ve ofis mobilyası malzemelerinin oluşturduğu; 9000 çeşit ürünle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

 

Ankara Dağıtım olarak, kendi markamız olan, “Anda”, “Desa”, “Belon” ve “Ayazma” markalı ürünlerimizle beraber Almanya, İtalya, Danimarka, Çin ve Tayvan’dan ithal ettiğimiz birinci kalite ürünlerimiz de müşterilerimiz tarafından beğeni ile kabul görmektedir.

Firma olarak müşteri profilimizin ağırlığını profesyonel kullanıcılar oluşturmaktadır yani büyük mobilya fabrikaları, hırdavatçılar, iç mimarlık / dekorasyon ofisleri ve müteahhitlere hitap etmekteyiz. Yakın zamanda nihai tüketici olarak adlandırılan perakende, aile müşterilerinin sayısının artması ve bu grup müşterinin markette yadsınamaz gücünü gördüğümüzden beri konusunda uzman çalışanlarımızı toptan ve perakende temsilcileri olarak istihdam etmeye başladık. Bu ihtisaslaşmanın çalışan verimini arttırdığını ve satış memnuniyet noktasında hem müşterilerimizin işlerinin hızla görüldüğünü hem de devamlılığın hız kazandığını tecrübe ettik. Elbette satış ve satış sonrası servis ve teknik destek noktasında prensip olarak müşteri memnuniyeti halen ön planda tutulmaktadır.

Firmamız satın alma proseslerinde temel olarak üretici firmalarla sürekli temas halinde olmak, sektördeki belli başlı önemli yurt içi ve yurt dışı fuarlarını ziyaret ederek en son ürün yeniliklerini takip etmeyi kendisine prensip olarak benimsemiştir. Tüm bunların yanında mağazamızdaki ürünlerin müşterilerimizin optimum düzeyde işlerine yarayacağı ürünler olmasına her zaman dikkat ederiz işte bu noktada bizi en doğru yönlendiren şey ise müşterilerimizle kurduğumuz diyaloglarımızda bize ihtiyaç, beğeni, hayal ve isteklerini iletmeleridir. Tüm bunlar birleşince gerek toptan gerekse perakende müşterilerimizin ihtiyaç duydukları veya duyabilecekleri doğru ürün ve malzemelerin satışını yapmak kolaylaşmaktadır. Bu diyalogların tek faydası ürün tedarik sürecinin değildir ayrıca karşılıklı olarak satıcı ve tüketicinin birbirini beslemesi ve birbirinin gelişimine yardımıdır.
   

    Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.